Раздзелы сайта

Галоўная

Склад прэзідыума і члены райкама

Склад прэзідыума
Пінскага райкама прафсаюза работнікаў
адукацыі і навукі,
абраны на XXV раённай справаздачна-выбарнай канферэнцыі 22 кастрычніка 2014 года

1. Двараніновіч Алег Уладзіміравіч

- дырэктар ДУА «Купяціцкая сярэдняя школа» Пінскага раёна

2. Яўменчук Валянціна Аляксееўна

- настаўнік ДУА «Плешчыцкая сярэдняя школа» Пінскага раёна

3. Калесніковіч Мікалай Іванавіч           

- выхавальнік, старшыня прафсаюзнага камітэта КУП ДРОЦ «Свiтанак»

4. Літвінчук Тамара Мікалаеўна 

-  настаўнік, старшыня прафсаюзнага камітэта ДУА «Молоткавіцкая дапаможная школа-інтэрнат»

5. Мажоркіна Галіна Уладзіміраўна

-  метадыст  РЦТДіМ

6. Амеляшчык Інэса Уладзіміраўна

- дырэктар ДУА ЦКРАіР

7. Прылоўская Ала Іванаўна

- начальнік аддзела па адукацыі Пінскага райвыканкама

8. Сачкоўскі Міхаіл Міхайлавіч

- дырэктар ДУА «Стытычаўская сярэдняя школа» Пінскага раёна

9. Стасевіч Галіна Аляксееўна 

- старшыня Пінскай раённай арганізацыі БелПРОН

СПІС
членаў Пінскага райкама прафсаюза,
абраных на ХV раённай справаздачна-выбарнай канферэнцыі
22 кастрычніка 2014 года

пп

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Месца працы, пасада

1

Амельчанка Людміла Уладзіміраўна

настаўнік, старшыня прафсаюзнага камітэта ДУА «Бярозавіцкая сярэдняя школа»

2

Берднік Галіна Сцяпанаўна

настаўнік, старшыня прафсаюзнай арганізацыі ДУА «Парохонская сярэдняя школа»

3

Бунькевіч Алена Пятроўна

настаўнік, старшыня прафсаюзнага камітэта ДУА «Валішчанская сярэдняя школа»

Гетман Наталля Мікалаеўна

загадчык ДУА «Бярозавіцкі яслі-сад Пінскага раёна»

5

Гардзейчук Людміла Ільінічна

намеснік дырэктара ДУА «Хойнаўскі дзіцячы сад - базавая школа»

6

Давыдоўская, Валянціна Міхайлаўна

інжынер-тэхнолаг раеннага аддзера па адукацыі

7

Двараніновіч Алег Уладзіміравіч

дырэктар ДУА «Купяціцкая сярэдняя школа»

8

Дубіна Інэса Георгіеўна

дырэктар ДУА «Ласіцкая сярэдняя школа»

9

Яўменчук Валянціна Аляксееўна

настаўнік ДУА «Плешчыцкая сярэдняя школа»

10

 Жук Святлана Іванаўна

настаўнік, старшыня прафсаюзнага камітэта ДУА «Табульская сярэдняя школа»

11

 Зіновік Іна Андрэеўна

 музычны кіраўнік, старшыня прафсаюзнага камітэта ДУА «Плешчыцкі яслі-сад Пінскага раёна»

12

Зубко Алена Паўлаўна

загадчык ДУА «Аснежыцкі яслі-сад»

13

Банцэвіч Іна Васільеўна

настаўнік, старшыня прафсаюзнага камітэта ДУА «Пагост- Загародская сярэдняя школа імя славянскіх асветнікаў Кірыла і Мяфодзія»

14

Колесніковіч Мікалай Іванавіч

выхавальнік, старшыня прафсаюзнага камітэта КУП ДРОЦ «Свiтанак»

15

Катовіч Ірына Мікалаеўна

настаўнік, старшыня прафсаюзнай арганізацыі ДУА «Пучынская базавая школа»

16

Качкарова Юлія Аляксееўна

выхавальнік, старшыня прафсаюзнай арганізацыі ДУА «Яслі-сад № 3 Пінскага раёна»

17

Літвінчук Тамара Мікалаеўна 

настаўнік, старшыня прафсаюзнага камітэта ДУА «Молоткавіцкая дапаможная школа-інтэрнат»

18

Локун Марыя Андрэеўна

намеснік загадчыка па асноўнай дзейнасці ДУА «Дзіцячы сад-пачатковая школа пас. Садовы»

19

Махнавец Алена Міхайлаўна

загадчык ДУА «Яслі-сад №4 Пінскага раёна»

20

Масейчук Лідзія Адамаўна

намеснік загадчыка па асноўнай дзейнасці ДУА «Парохонскі яслі-сад Пінскага раёна»

21

Мажоркіна Галіна Уладзіміраўна

метадыст, старшыня прафсаюзнага камітэта РЦТДіМ

22

Нарывончык Вольга Уладзіміраўна

настаўнік, старшыня прафсаюзнага камітэта ДУА «Навадворская базавая школа»

23

Амеляшчык Інэса Уладзіміраўна

дырэктар ДУА ЦКРАіР 

24

Прылоўская Ала Іванаўна

начальнік раеннага аддзела па адукацыі

25

Прылоўская Ірына Аляксандроўна

настаўнік-дэфектолаг, старшыня прафсаюзнага камітэта ДУА «Пінкавіцкі яслі-сад»

26

Рэбковец Наталля Паўлаўна

настаўнік, старшыня прафсаюзнага камітэта ДУА «Ставокская сярэдняя школа»

27

Сачкоўскі Міхаіл Міхайлавіч

дырэктар ДУА «Стытычаўская сярэдняя школа»

28

Сіманавец Тамара Іванаўна

настаўнік, старшыня прафсаюзнай арганізацыі ДУА «Кашавіцкая сярэдняя школа»

29

Сінкевіч Наталля Васільеўна

настаўнік, старшыня прафсаюзнай арганізацыі ДУА «Чухаўская сярэдняя школа»

30

Скрэбель Ірына Анатольеўна

настаўнік, старшыня прафсаюзнага камітэта ДУА «Гарадзішчанская сярэдняя школа»

31

Стасевіч Галіна Аляксееўна 

старшыня райкама прафсаюза

32

Шчасны Адам Аляксандравіч

дырэктар ДУА «Высокаўская сярэдняя школа імя Дняпроўскай флатыліі»

33

Тарасенак Дзмітрый Святаслававіч

 дырэктар ДУА «Молоткавицкая сярэдняя школа»

34

Церабей Наталля Пятроўна

выхавальнік, старшыня прафсаюзнага камітэта ДУА «Молоткавіцкі яслі-сад»

35

Юшкевіч Наталля Сяргееўна

дырэктар ДУА «Порэчская базавая школа»

36

Юшкевіч Святлана Іванаўна

настаўнік, старшыня прафсаюзнага камітэта ДУА «Лагішынская сярэдняя школа»

37

Фядковіч Аляксандр Уладзіміравіч

настаўнік, старшыня прафсаюзнага камітэта ДУА «Лапацінская сярэдняя школа»

38

Шацкова  Алена Міхайлаўна

намеснік дырэктара ДУА «Аснежыцкая сярэдняя школа»

39

Шумак Наталля Віктараўна

настаўнік, старшыня прафсаюзнай арганізацыі ДУА «Пінкавіцкая сярэдняя школа»